Seriale

Dave Filoni widział już jeden z odcinków „Ahsoki”. Było to dla niego „religijne doświadczenie”

W oczekiwaniu na przesuniętą premierę Star Wars: Andor można trafić na interesujące informacje dotyczące innych powstających aktualnie produkcji ze świata Gwiezdnych wojen. Niedawno mieliśmy niezwykle interesujący wyciek dotyczący potencjalnej fabuły The Acolyte, z kolei w weekend ciekawe wieści dotarły do nas zza Oceanu.

W dniach 5-7 sierpnia odbywała się duża impreza pod nazwą Chicago Comic & Entertainment Expo, a wśród gości zaproszonych do wywiadów z udziałem publiczności znalazła się doskonale nam znana Rosario Dawson. Pośród tematów omówionych przez odtwórczynię Ahsoki Tano znalazło się m.in. wspomnienie jej spotkania z Carrie Fisher, rozważania o wyborze między Chopperem a R2-D2 czy podkreślenie świetnej współpracy z Markiem Hamillem na planie Księgi Boby Fetta.

Jednakże z naszego punktu widzenia najistotniejsza była informacja, którą aktorka podzieliła się chwilę później. Otóż Dave Filoni, czyli twórca scenariusza serialu, jak również osoba odpowiedzialna za rozwój postaci Ahsoki we wcześniejszych animowanych produkcjach, zdradził jej podczas rozmowy, że widział już zmontowany jeden z odcinków nowej produkcji. Jak sam określił, jego oglądanie było „religijnym doświadczeniem”.

Serial Star Wars: Ahsoka będziemy mogli obejrzeć na Disney+ w 2023 roku. W obsadzie serialu znajdą się między innymi Hayden Christensen, Natasha Liu Bordizzo, Ivanna Sakhno, Ray Stevenson i Mary Elizabeth Winstead. Produkcja skupić się ma na poszukiwaniach Ezry Bridgera i Wielkiego Admirała Thrawna. Warto również wspomnieć, że wciąż istnieje możliwość, iż zobaczymy Ahsokę w produkcji Star Wars: Andor.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.