Gry

Nowa gra Star Wars co pół roku? Tego chce Disney

W ciągu ostatnich kilku lat fani Gwiezdnych wojen z całą pewnością nie mogli narzekać na nadmiar gier wideo, których akcja byłaby osadzona bardzo dawno temu w odległej galaktyce. Zapowiedzi i spekulacje wskazują jednak, iż zmieni się to po utraceniu przez EA wyłączności na publikowanie tytułów Star Wars, zaś nowe doniesienia pozwalają przekonać się, jak może wyglądać przyszłość.

Serwis Insider Gaming informuje bowiem, iż Disney będzie oczekiwać premier nowych gwiezdnowojennych gier co sześć miesięcy. Przy dwóch pozycjach na rok fiskalny jedna ma być dużym tytułem AAA, zaś druga mniejszą inwestycją. Lucasfilm podobno ma być na dobrej drodze, aby te oczekiwania spełnić.

Raport zaznacza, iż wiemy już o ośmiu grach Star Wars, nad którymi trwają prace: Hunters, Jedi: Survivor, niezatytułowana gra strategiczna i gra FPS od Respawn Entertainment, gra z otwartym światem od Ubisoftu, remake Knights of the Old Republic, Eclipse oraz gra Amy Hennig. Przy rozłożeniu dwóch tytułów na rok, byłaby to zatem (mniej więcej – oczywiście wciąż mogą pojawić się projekty, o których jeszcze nie wiemy, a prace nad innymi potrwać dłużej) lista nadchodzących premier na cztery lata.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.