Seriale

„Skeleton Crew”: Wideo z planu zdjęciowego ujawnia nagrania do sceny akcji

Do sieci wyciekło pierwsze zakulisowe wideo z planu zdjęciowego Star Wars: Skeleton Crew, które przedstawia nagrania do sceny pościgu.

Niezawodny portal Bespin Bulletin ujawnił dziś ciekawe nagranie, prezentujące prace nad sekwencją akcji na planie zdjęciowym w kalifornijskim Dominguez Hills. Wideo przedstawia postać jadącą na speederze, która w pewnym momencie próbuje wejść w ostry zakręt, lecz ostatecznie wypada ze swojego pojazdu i stacza się po zboczu.

BB uważa, że osobą poruszającą się na skuterze repulsorowym jest bohater grany przez Raviego Cabota-Conyersa, o czym świadczyć ma ubiór dublera. Zdradza on wyraźne podobieństwo do stroju ze zdjęcia promocyjnego Skeleton Crew, jakie zaprezentowano podczas wrześniowego D23 Expo.

Omawiany materiał oraz wspomnianą fotografię zobaczycie poniżej:

Skeleton Crew opowie o grupie dzieci zagubionych w nieznanych rejonach odległej galaktyki. Akcja serialu toczy się w tym samym czasie, co The Mandalorian i związana z nim seria spin-offów. W tej chwili jedynym oficjalnie potwierdzonym członkiem obsady jest Jude Law, ale wspomniany Ravi Cabot-Conyers gra podobno jednego z głównych bohaterów, obok Kyriany Kratter i dwóch niezidentyfikowanych aktorów. Pod kątem tonu opowiadanej historii produkcja porównywana jest do netfliksowego Stranger Things. Reżyserem i producentem wykonawczym jest Jon Watts (najbardziej znany z reżyserii Spider-Man: Homecoming, Spider-Man: Far From Home i Spider-Man: No Way Home).

Star Wars: Skeleton Crew zadebiutuje na Disney+ w 2023 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.