Seriale

Pierwsze ujęcia z „Ahsoki” i „Skeleton Crew” zaprezentowane podczas D23 Expo

Drugi dzień D23 Expo z pewnością dostarcza wielu emocji fanom Gwiezdnych wojen – głównie za sprawą ujawnienia zwiastunów aż trzech nadchodzących produkcji serialowych – Andora, Tales of the Jedi oraz 3. sezonu The Mandalorian. Nie były to jednak jedyne nowości z odległej galaktyki, jakie zaprezentowano podczas wydarzenia, bowiem twórcy Ahsoki oraz Skeleton Crew pokazali pierwsze ujęcia bohaterów obu seriali.

Gdy na scenę wkroczył Dave Filoni, po krótkim wstępie na ekranie wyświetlono zdjęcie Rosario Dawson w roli Ahsoki Tano. Była Jedi zdaje się przygotowywać na nim do pojedynku lub szkolenia. Podobno widownia mogła również obejrzeć jakieś nagrania wideo, lecz póki co nie zostaną one udostępnione w Internecie.

Pojawiło się także wyraźne nawiązanie do Rebeliantów w postaci muralu z bohaterami (ten sam, jaki widzieliśmy w finale animacji), przed którym stoi Sabine Wren (grana przez Natashę Liu Bordizzo). Zdjęcie również pochodzi z planu Ahsoki. Jak podkreślono podczas wystąpienia, wiele osób zaangażowanych w prace nad nowym serialem dorastało z Wojnami klonów, zatem można spodziewać się, iż produkcja odda ducha serii, która wprowadziła Ahsokę do kanonu Star Wars (w zasadzie zrobiła to pełnometrażówka o tym samym tytule, natomiast była ona swoistym wstępem do serialu).

Obie fotografie zobaczycie poniżej:

To jednak nie koniec wiadomości, bowiem otrzymaliśmy też pierwsze ujęcie ze Skeleton Crew – na pierwszym planie pokazany jest Jude Law, odgrywający jedną z centralnych postaci.

Tytuł zapowiedziany podczas majowego Star Wars Celebration przybliży nam przygody grupy dzieci, które zagubiły się w nieznanym rejonie galaktyki. Akcja będzie rozgrywać się we wczesnych latach Nowej Republiki, a więc mniej więcej w tym samym czasie, co wydarzenia z The Mandalorian i jego spin-offów.

Zarówno premiera Ahsoki, jak i Skeleton Crew, wstępnie zaplanowana jest na 2023 rok.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.