Seriale

[Plotka] Data premiery 3. sezonu „The Mandalorian” ujawniona!

Zdążyliśmy już nauczyć się, iż Lucasfilm dość późno rozpoczyna kampanie promocyjne seriali Star Wars kierowanych na Disney+. W związku z tym również daty debiutów często bardzo długo pozostają dla nas tajemnicą – tak jest na przykład w przypadku 3. sezonu The Mandalorian. Nowe doniesienia zmieniają jednak ten stan rzeczy.

Portal Making Star Wars informuje bowiem, że według kilku zaufanych źródeł pierwszy odcinek nowej części przygód Dina Djarina zadebiutuje na platformie streamingowej Disneya 22 lutego (środa) przyszłego roku. Jest to prawdopodobna data, choć nawet pomijając fakt, iż informacja nie pochodzi z oficjalnych źródeł, należy mieć na uwadze, że zwyczajnie może się ona jeszcze zmienić.

Z całą pewnością jest to jednak solidny wyznacznik dla fanów wyczekujących kontynuacji The Mandalorian. Jeśli emisja 3. sezonu rzeczywiście rozpocznie się 22 lutego, od premiery dzieli nas obecnie 114 dni. Ośmioodcinkowy sezon potrwałby w takim wypadku aż do 12 kwietnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.