Filmy

Zapytano sztuczną inteligencję, jak wyglądałyby indyjskie „Gwiezdne wojny”. Oto odpowiedź

W ostatnim czasie bardzo popularne stało się publikowanie najróżniejszych interpretacji dzieł sztuki w wykonaniu sztucznej inteligencji. Dużym zainteresowaniem w przestrzeni internetowej cieszą się przeróbki znanych produktów popkultury, stworzone przez sztuczną inteligencję, którą poproszono o dodanie do określonej tematyki pewnych zmiennych, jakie nie występują tam w rzeczywistości. W taki właśnie sposób otrzymaliśmy interesującą wizualizację Gwiezdnych wojen, gdyby nie powstały one w Hollywood, lecz w Bollywood.

Niezależnie od tego, czy przemawia do Was kultura Indii i specyficzna estetyka wywodzących się stamtąd filmów, trzeba przyznać, że ukazana przez program wizja wydaje się bardzo przekonująca. Gdyby ktoś pokazał mi te zdjęcia i powiedział, że w Indiach właśnie powstaje ichnia adaptacja Star Wars, przez kilka chwil byłbym skłonny dać temu wiarę (oczywiście do czasu zweryfikowania tego z informacjami w sieci).

Nie będę jednak dłużej zanudzał Was swoją pisaniną, więc po prostu zachęcam do obejrzenia całej galerii zdjęć. Dajcie znać, czy obejrzelibyście gwiezdną sagę w bollywoodzkim stylu.

Autor: MidJourney V4

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.