Książki i komiksy

Szykujcie się na zapowiedzi książek Star Wars! Olesiejuk organizuje wydarzenie dla fanów

Już wkrótce poznamy plany wydawnicze na 2023 dwóch polskich podmiotów zajmujących się tytułami związanymi z Gwiezdnymi wojnami. Zapowiedziano bowiem wydarzenie, w czasie którego swoje rozkłady jazdy przedstawią Wydawnictwo Olesiejuk oraz Egmont.

Odbędzie się ono 4 stycznia o godzinie 18:00 i będzie transmitowane na żywo na fanpage’ach oraz youtube’owych kanałach Olesiejuka i księgarni Świat Książki. Pierwsze 45 minut zostanie poświęcone zapowiedziom powieści i innych tytułów (plan Wydawnictwa Olesiejuk przedstawiany będzie przez Rafała Przyborowskiego) oraz komiksów Star Wars (plan Egmontu przedstawiany będzie przez Tomasza Kołodziejczaka).

Między 18:45 a 20:00 natomiast przeprowadzona zostanie rozmowa online z gośćmi: Anną Hikiert-Berezą, Martą Dudą-Gryc, Krzysztofem Kietzmanem, Magdą Kozłowską i Jackiem Drewnowskim.

Spotkanie poprowadzić ma prowadzący kanału Wściekłe Wąsy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.