Seriale

[Plotka] Wiemy, kto wcieli się w Herę Syndullę w serialu o Ahsoce

Od dłuższego czasu wiadomo, iż Ahsoka z Rosario Dawson w roli tytułowej bohaterki ma kontynuować trend przenoszenia postaci z animacji na format live action, w tym wypadku kontynuując wątki z Rebeliantów. Ostatecznie potwierdził to zaprezentowany na Star Wars Celebration zwiastun, który ujawnił obecność Hery Syndulli.

W materiale postać ustawiona jest jednak plecami do kamery, w związku z czym nie dało się ustalić, kto się w nią wciela. Na szczęście ostatnie doniesienia wyjaśniają tę zagadkę.

Według Bespin Bulletin Herę Syndullę w Ahsoce gra Mary Elizabeth Winstead (Scott Pilgrim kontra świat, Cloverfield Lane 10, Ptaki nocy). O zaangażowaniu aktorki przez Lucasfilm do serialu wiedzieliśmy od początku roku, ale aż do teraz nie wiedzieliśmy, do jakiej roli została zatrudniona. Oczywiście jest to niepotwierdzona informacja, jednak równocześnie też na tyle logiczna konkluzja, by można było bezpiecznie przyjąć ją za prawdziwą.

Ahsoka ma trafić na Disney+ w przyszłym roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.