Gry

„Star Wars Jedi: Fallen Order” w styczniowym PlayStation Plus

Mam nadzieję, że nie kupiliście ostatnio Upadłego zakonu na konsole PlayStation, bo w przeciwnym wypadku ten news mógłby Was nieco zdenerwować – pierwsza część przygód Cala Kestisa zostanie niebawem dodana do oferty PlayStation Plus.

Jak poinformowano za pośrednictwem oficjalnych kanałów, w styczniowym PS Plus pojawią się trzy nowe gry, które posiadacze subskrypcji (niezależnie od jej rodzaju) będą mogli odebrać bez dodatkowych opłat. Udostępnione tytuły to: Fallout 76, Axiom Verge 2 oraz Jedi: Fallen Order.

Jeśli nie wiecie, jak funkcjonuje PS Plus, to spieszymy z wyjaśnieniem. Jako posiadacze subskrypcji na konsolach PlayStation 4 i 5 będziecie mogli przypisać każdą z wymienionych powyżej gier do swojego konta, gdzie zostaną one już na zawsze. Jeżeli w jakimś momencie zrezygnujecie z opłacania abonamentu, gry wciąż będą przypisane do Waszych kont, natomiast dostęp do nich zostanie odblokowany dopiero po opłaceniu usługi.

Jest to świetna okazja dla osób, które nie grały jeszcze w Upadły zakon, a chciałyby poznać pierwszą część przygód Cala Kestisa przed marcową premierą Jedi: Ocalałego.

Star Wars Jedi: Fallen Order dostępny jest na konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, a także na komputerach PC. Druga część, Jedi: Survivor, ukaże się wyłącznie na konsolach nowej generacji oraz na pecetach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.