Seriale

[Plotka] Ważna postać dołączy do świata „The Mandalorian”

Mini-uniwersum seriali live action powstające wokół The Mandalorian wydaje się być oczkiem w głowie Lucasfilmu na najbliższe lata. Świat Dina Djarina i postaci, z którymi zetknie go los wydaje się stale rozrastać. A jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom, dołączy do niego istotna postać, którą fani doskonale już znają.

Jak informuje portal Making Star Wars, wraz z wprowadzeniem Thrawna na mały ekran, istotna stanie się również postać Mon Mothmy. Ma to być związane z faktem, iż jej działania polityczne stanowczo osłabiły militarną siłę Nowej Republiki i dzięki temu plany Wielkiego Admirała spotkają się ze znacząco mniejszym oporem. Plotki sugerują, iż Mon Mothma miałaby w nadchodzących serialach pojawić się przynajmniej w ramach cameo, podczas gdy równocześnie odegrałaby kluczową rolę w formowaniu się wydarzeń fabularnych.

Najbliższym projektem, w ramach którego moglibyśmy ją zobaczyć, byłaby w takim razie najpewniej Ahsoka, gdzie – jak wskazują wszystkie znaki na niebie i ziemi – Thrawn zadebiutuje w aktorskiej wersji. Serial ma trafić na Disney+ już w tym roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.