Seriale

[Plotka] Powstaje kolejny spin-off „The Mandalorian”!

Już w marcu na Disney+ zadebiutuje 3. sezon pierwszego serialu aktorskiego Star Wars, czyli The Mandalorian. Jeszcze w tym roku na platformę streamingową trafi również Ahsoka, spin-off z Rosario Dawson w roli tytułowej bohaterki. Na przełomie roku 2021 i 2022 oglądać mogliśmy Księgę Boby Fetta, tytuł także powiązany z opowieścią o mandaloriańskim łowcy nagród. Wokół serialu wyraźnie budowane jest mini-uniwersum, które w najbliższym czasie rozwijać będzie się coraz bardziej.

Jak bowiem informuje Daniel Richtman (informację przekazał portal The Direct), Jon Favreau i Dave Filoni pracują obecnie nad kolejną historią osadzoną w tym zakątku świata Star Wars. Póki co są na wczesnym etapie rozwoju. Wiadomo jednak, iż powiążą nowy projekt z The Mandalorian. Według doniesień serial nosi roboczy tytuł Ghost Track 17. Jak na razie nie znamy więcej szczegółów. Nie wiemy też nawet w przybliżeniu, na kiedy Lucasfilm mógłby planować premierę.

Póki co rzecz jasna zalecamy traktować tę informację z pewnym dystansem. Mamy co prawda do czynienia z wiarygodnym źródłem, jednak należy brać pod uwagę, iż czasem projekty zwyczajnie nie dochodzą do skutku. Jednym z planowanych spin-offów serialu o Dinie Djarinie było Rangers of the New Republic, które ostatecznie zostało anulowane. Kolejny serial z całą pewnością jest ekscytującą perspektywą dla fanów. W ciągu najbliższych miesięcy najpewniej dowiemy się więcej na temat projektu. Oczywiście będziemy przekazywać wszystkie informacje.

Emisja 3. sezonu The Mandalorian rozpocznie się 1 marca. Ahsoka nie ma jeszcze określonej daty premiery.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.