Seriale

„The Mandalorian”: miesiąc do premiery! Zobaczcie nowy plakat 3. sezonu

Choć może być trudno w to uwierzyć, minął już cały pierwszy miesiąc nowego roku. Upływający nieubłaganie czas przybliża nas jednak do nowych premier. A dzisiejsza data oznacza, że gdy minie kolejny równy miesiąc, na ekrany w naszych domach powróci The Mandalorian.

Lucasfilm również doskonale zdaje sobie z tego sprawę i w najbliższym czasie kampania promocyjna trzeciego sezonu serialu najpewniej będzie się coraz bardziej nasilać. Spodziewać możemy się plakatów poświęconym konkretnym postaciom, spotów, a kto wie czy być może nawet nie jeszcze jednego zwiastuna. Tymczasem jednak opublikowano kolejną wersję plakatu „podstawowego”, którą zobaczyć możecie poniżej.

Ponownie znajdują się na niej Din Djarin oraz Grogu, choć tym razem już w mniej dynamicznych okolicznościach. Główny bohater dumnie dzierży za to Darksaber, przypominając, iż broń będzie ważnym elementem fabuły nadchodzącego sezonu.

Pierwszy odcinek 3. sezonu The Mandalorian zadebiutuje na Disney+ 1 marca. Kolejne epizody będą trafiać na platformę streamingową w tygodniowych odstępach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.