Gry

Ujawniono 9 minut gameplayu z „Jedi: Survivor”

Star Wars Jedi: Survivor jest jedną z gier prezentowanych w ramach lutowego IGN First, w związku z czym otrzymaliśmy dziś pierwszy materiał z 9 minutami rozgrywki.

Ujawnione wideo przedstawia eksplorację otwartego świata. Jeśli nie chcecie poznawać żadnych, choćby nawet najdrobniejszych spoilerów z gry przed jej kwietniową premierą, powinniście zrezygnować z dalszego czytania oraz oglądania. Poniżej znajduje się spoilerowy opis i omawiany materiał.

Film z rozgrywki pokazuje, jak Cal Kestis i BD-1 wędrują przez nową planetę o nazwie Koboh. Jak podaje IGN, akcja tego fragmentu rozgrywa się na bardzo wczesnym etapie gry, kiedy Cal rozbija się Modliszką po nieudanej misji.

Planeta wydaje się być ostoją Separatystów (lub tego, co po nich zostało z czasów Wojen klonów), ponieważ wideo pokazuje nam znajdujący się na ziemi rdzeń statku Lucrehulk, a także patrole droidów B1, super droidów bojowych B2 i droidów-komandosów. Wideo potwierdza, że Koboh jest także domem dla wielu niebezpiecznych zwierząt, w tym psokształtnych gadów, ptaków i innych stworzeń.

Nagranie przedstawia również ciekawe combosy i specjalne finishery wykonywane przez Cala, w tym jeden, w którym Kestis używa miecza świetlnego o podwójnym ostrzu, aby okrążyć wroga i dźgnąć go w plecy. Gracz może również dowolnie rozdzielać swój miecz świetlny na dwa ostrza.

Premiera Star Wars Jedi: Survivor na PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz PC odbędzie się 28 kwietnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.