Seriale

„The Mandalorian”: Pedro Pascal obiecuje epicką bitwę w 3. sezonie… Może nawet więcej niż jedną!

Nie da się ukryć, że w ostatnich tygodniach Pedro Pascal przeżywa świetny okres w swojej karierze. Serial The Last of Us wyprodukowany dla HBO Max zbiera świetne recenzje i zasłużenie jest uznawany za najlepszą jak dotąd adaptację gry komputerowej.

Aktor był w ubiegłym tygodniu gościem Jimmy’ego Fallona w programie The Tonight Show. Głównym tematem stał się oczywiście wspomniany wcześniej serial, jednak w trakcie rozmowy pojawiła się też kwestia innej roli Pedro, czyli Mandalorianina. Jak pamiętamy do premiery 3. sezonu został już niecały miesiąc, a dzięki pełnemu zwiastunowi wiemy już całkiem sporo o tym, czego możemy się po nim spodziewać.

Choć aktor nie mógł zbyt głęboko wchodzić w szczegóły dotyczące nowych odcinków, to jednak udało mu się przemycić pewne detale. Potwierdził chociażby to, czego się spodziewaliśmy – większy udział Mandalorian w fabule i zdecydowanie więcej akcji w ich wykonaniu.

„Będzie więcej Mandalorian. Pojaw się wielu z nich. Wielka epicka bitwa. Więcej niż jedna? Być może.”

W dalszej części pojawił się też temat Grogu, o którym Pascal żartował, że może nie wystąpić w 3. sezonie, bo Disney nie dał rady załatwić sprawy jego kontraktu. Później już na poważnie dodał:

„Poradził sobie bardzo dobrze, Wciąż się uczy, naucza, chroni i jest chroniony… Myślę, że jeśli powiem coś więcej, to mnie zmienią. Nie w sensie Mandalorianina, ale jako ludzkiego bytu. Ich technologia jest tak wyrafinowana, że po prostu podmienią mnie na innego Pedro Pascala.”

Warto podkreślić, że w przeciwieństwie do poprzednich dwóch sezonów, tym razem obowiązki związane z produkcją The Last of Us sprawiły, iż Pedro Pascal nie mógł mocno zaangażować się w zdjęcia do najnowszego sezonu The Mandalorian. Wiele scen wzięli na siebie jego dwaj dublerzy-kaskaderzy, czyli Brendan Wayne i Lateef Crowder. Aktor wziął udział w dalszym etapie zdjęć, gdy konieczne było pojawienie się jego bohatera bez hełmu.

Czekamy zatem z niecierpliwością, by zobaczyć efekty pracy całego zespołu, pod kierownictwem Jona Favreau i Dave’a Filoniego. Pierwszy odcinek pojawi się na platformie Disney+ 1 marca.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.