Seriale

Pedro Pascal zdradza, za co uwielbia 3. sezon „The Mandalorian”

Marcowa premiera 3. sezonu The Mandalorian zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym na łamach magazynu Empire pojawiła się sekcja poświęcona serialowi. Znajdziemy tam między innymi wywiad z odtwórcą głównej roli, Pedro Pascalem, który ujawnił, za co najbardziej uwielbia 3. sezon przygód Dina Djarina.

Jak stwierdził Pedro, najmocniej podobna mu się sposób, w jaki świat otwiera się w tym sezonie, zwłaszcza w kontekście samych Mandalorian i ich mitologii.

„Najbardziej kocham w sezonie 3. to, jak bardzo świat się otwiera pod względem Mandalory i samych Mandalorian. Poznajemy tak wiele różnych aspektów kultury, polityki, zasad i odkryć. Uchylają się przed nami fascynujące drzwi.”

Swoje trzy grosze dodała również Katee Sackhoff, odtwórczyni legendarnej Bo-Katan Kryze, dodając, że 3. sezon jest wielki, odważny i inny niż pozostałe. Co do samej Bo-Katan, Katee zdradziła, że jej postać będzie musiała uporać się z trudną przeszłością i zdecydować, jaką mandaloriańską rodzinę chce mieć wokół siebie.

„Wysłałam SMS-a do Jona i Dave’a: «Mówicie poważnie?» To epicki sezon – jest tak duży, tak odważny i tak inny.
(…) Znamy rodzinę, w której się urodziła; teraz musi zdecydować, jaką rodzinę zamierza wybrać? Jak będzie ona wyglądała?”

Premiera 3. sezonu The Mandalorian wyznaczona została na 1 marca tego roku. Serial emitowany będzie ekskluzywnie na Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.