Seriale

Obejrzyjcie nowy zwiastun 3. sezonu „The Mandalorian”! Din Djarin wybiera się na Mandalorę

Zgodnie z zapowiedziami, dziś w nocy do sieci trafiła zupełnie nowa zapowiedź nowej serii pierwszego serialu aktorskiego Star Wars. W 3. sezonie The Mandalorian powrócą oczywiście przede wszystkim Din Djarin oraz Grogu. Jakie dokładnie przygody ich czekają, dowiemy się z samych odcinków, jednak materiał promocyjny udziela konkretnych wskazówek.

W materiale wideo przedstawiono wiele interesujących urywków z serialu, w tym spotkanie protagonisty z innymi Mandalorianami, powrót nas Nevarro czy też widok zniszczonej wojną Mandalory, gdzie Djarin ma zamiar się udać, by odpokutować za sprzeniewierzenie się kodeksowi swojego klanu. Zapowiada się też powrót znanych postaci, bowiem w różnych scenach zobaczyliśmy m.in. Peli Motto, Carsona Tevę, Greefa Kargę, Zbrojmistrzynię, a nawet Doktora Pershinga (obecność tego ostatniego sugeruje pociągnięcie wątku związanego z tajnym projektem niedobitków Imperium).

3. sezon The Mandalorian zadebiutuje na Disney+ już 1 marca tego roku, a więc za niecałe półtora miesiąca. Co ciekawe, wychodzi na to, że przez chwilę będziemy raczeni aż dwoma serialami ze świata Gwiezdnych wojen na raz, bo w tym samym czasie będzie jeszcze trwała emisja 2. sezonu Star Wars: The Bad Batch. Jednak nie przedłużajmy już tej pisaniny, po prostu zobaczcie zwiastun…

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.