Seriale

[Plotka] „The Mandalorian” ujawnia antagonistów „Skeleton Crew”

Od początku marca mamy wreszcie przyjemność poznawać dalsze losy Dina Djarina w trzecim sezonie The Mandalorian. Ostatnie informacje wskazują na to, że historia, którą do tej pory poznaliśmy, może mieć znaczenie również dla kolejnej pozycji w uniwersum. Chodzi o planowany na końcówkę tego roku serial Skeleton Crew.

Portal Making Star Wars donosi, iż w pierwszym epizodzie 3. sezonu The Mandalorian, poznaliśmy przeciwników, z jakimi będą musieli zmierzyć się bohaterowie nadchodzącej produkcji. W premierowym odcinku nowego sezonu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars widzieliśmy jak główny bohater wraca na Nevarro. Tam pomaga Greefowi Kardze pozbyć się z planety piratów, którzy próbują wedrzeć się do szkoły. W dalszej części odcinka dochodzi do starcia w przestrzeni kosmicznej i ujawniony zostaje statek flagowy bandytów wraz ze znajdującym się na jego pokładzie liderem – Gorianem Shardem.

Według przecieków Making Star Wars to właśnie ten zielonoskóry obcy będzie głównym antagonistą nowej serii. Podobno możemy również spodziewać się obecności wielu klasycznych dla Gwiezdnych Wojen ras takich jak na przykład Weequayowie, Kalamarianie czy Rodianie.

Główną rolę w Skeleton Crew ma odgrywać Jude Law, którego bohater będzie miał pod opieką grupę dzieci. Ich celem będzie odnalezienie drogi powrotnej po tym, jak zgubią się gdzieś w nieznanych rejonach galaktyki. W takiej fabule piraci wydają się wręcz idealnymi przeciwnikami, tak że plotki można uznać za bardzo prawdopodobne.

Gorian Shard – kadr z serialu The Mandalorian

Skeleton Crew zadebiutować ma jeszcze w tym roku. O serialu wciąż wiemy jednak bardzo mało. Najprawdopodobniej zmieni się to w nadchodzących miesiącach, gdyż kampanie promocyjne projektów kierowanych na Disney+ przeważnie rozpoczynają się stosunkowo późno.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.