Seriale

„The Acolyte” z oficjalnym potwierdzeniem terminu premiery

Na Disney+ debiutuje obecnie 3. sezon The Mandalorian. W planach są jednak również inne projekty Star Wars kierowane na streaming, o których nie można zapominać. Jednym z nadchodzących seriali jest The Acolyte.

Tytuł ten jest o tyle wyjątkowy, że jego akcja rozgrywać będzie się w nowym okresie. Chodzi oczywiście o erę Wielkiej Republiki. W książkach i komiksach co prawda mamy z nią do czynienia już od dłuższego czasu, jednak nie powstał jeszcze żaden wysokoprofilowy projekt osadzony w tym czasie. The Acolyte będzie pierwszym. Poza tym nie wiemy zbyt wiele na temat serialu.

Jak informuje The Direct, występując na Morgan Stanley Technology, Media, and Telecom Conference Bob Iger udzielił jednak istotnej informacji na temat nowego tytułu. CEO Disneya oficjalnie potwierdził, kiedy możemy spodziewać się premiery The Acolyte.

„Zeszłej nocy otrzymałem klip nowego serialu Star Wars, który będzie emitowany na Disney+ w 2024. Nazywa się The Acolyte i wygląda znakomicie.”

Oczywiście można było zakładać, iż tytuł zobaczymy w przyszłym roku, niemniej zapewnienie z ust Igera warte jest więcej niż przypuszczenia i plotki. Szczególnie, że niedawno również podległe Disneyowi Marvel Studios wycofywało się z planów zagęszczonych premier. Na ten moment wiemy zatem o dwóch serialach aktorskich Star Wars, które zadebiutują w 2024. Będą to właśnie projekt osadzony w erze Wielkiej Republiki oraz 2. sezon Andora.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.