Seriale

[Plotka] Fenn Rau powróci w 3. sezonie „The Mandalorian”

Znany nam bardzo dobrze portal Making Star Wars przekazuje bardzo interesującą informację. Dotyczy ona emitowanego właśnie na platformie Disney+ 3. sezonu The Mandalorian. W ramach serialu na przestrzeni ostatnich dwóch sezonów mieliśmy okazję zobaczyć wersje live action kilku istotnych postaci z produkcji animowanych, jak Ahsoka Tano czy Bo-Katan Kryze). Według doniesień już wkrótce zobaczymy jeszcze jednego bohatera przeniesionego z animacji. W nadchodzących odcinkach pojawić ma się znany z Rebeliantów Fenn Rau.

Według Making Star Wars ponownie wciela się w niego Kevin McKidd, aktor użyczający postaci głosu we wspomnianym serialu animowanym. Raport potwierdza prowadząca podcastu Star Wars Meg, według której artysta był widziany na planie 3. sezonu The Mandalorian. McKidd poza udziałem w Rebeliantach nie miał do tej pory okazji występować w produkcjach ze świata Gwiezdnych Wojen. Miał za to okazję grać u boku filmowego Obi-Wana Kenobiego – Ewana McGregora – przy okazji zdjęć do filmu Trainspotting z 1997 roku.

Fenn Rau nie był może wiodącą postacią Rebeliantów, jednak z pewnością wyraźnie zaznaczył swoją obecność. Stał on na czele Obrońców – grupy Mandalorian zamieszkującej planetę Concord Dawn. Gdy zostali niemal w całości wybici przez współpracującego z Imperium Gara Saxxona, Rau poprzysiągł mu zemstę. Paradoksalnie ścieżka ta doprowadziła go ostatecznie na jasną stronę – pomógł rodzinie Sabine Wren w walce o przetrwanie, gdy Saxxon oskarżył ich o zdradę. Ostatecznie Fenn został sprzymierzeńcem Rebeliantów i kilkukrotnie pomógł im osiągać swoje cele w walce. Czy tym razem dane nam będzie zobaczyć jak otrzymawszy twarz Kevina McKidda, bierze udział w zjednoczeniu Mandalorian? Jesteśmy już niemal na półmetku trzeciego sezonu, więc na odpowiedź nie będziemy musieli czekać długo.

Najbliższy odcinek The Mandalorian zadebiutuje na Disney+ już w środę. Jego scenarzystami są Jon Favreau oraz Dave Filoni, natomiast reżyserem Carl Weathers. Wiemy też, jaki będzie nosić tytuł – The Foundling.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.