Seriale

Carl Weathers ujawnia tytuł czwartego odcinka 3. sezonu „The Mandalorian”

Już za trzy dni na Disney+ zadebiutuje czwarty odcinek 3. sezonu The Mandalorian. Jego scenariusz napisali Jon Favreau oraz Dave Filoni, natomiast za reżyserię odpowiada Carl Weathers. W serialu Weathers wciela się w postać Greefa Kargi, ale od 2. sezonu staje również za kamerą.

Jak mówił niejednokrotnie, praca nad The Mandalorian sprawia mu wiele radości. Artysta swoim entuzjazmem względem serialu bardzo chętnie się dzieli. Dzięki temu jeszcze przed premierą poznaliśmy tytuł odcinka, który wyreżyserował. Carl Weathers podzielił się bowiem informacją w mediach społecznościowych.

THE FOUNDLING [Znajda] zmierza na Disney+ w tym tygodniu i jest wyreżyserowany przez Waszego Najdroższego.”

Carl Weathers jest jedną z trzech osób powracających na stanowisko reżysera w 3. sezonie The Mandalorian. Oprócz niego wcześniejszym dorobkiem w ramach serialu pochwalić mogą się Rick Famuyiwa oraz Bryce Dallas Howard. Ponadto pojawiła się trójka nowych reżyserów: Rachel Morrison, Lee Isaac Chung i Peter Ramsey.

Zatytułowany The Foundling czwarty odcinek 3. sezonu The Mandalorian trafi na Disney+ w środę 22 marca.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.