Seriale

Daniel Kwan odnosi się do wieści o angażu w „Skeleton Crew”

Wczorajszy dzień zakończył się z przytupem. W sieci pojawiły się informacje, według których Daniel Kwan i Daniel Scheinert – twórcy nagrodzonego siedmioma Oscarami filmu Wszystko wszędzie naraz – mieli wyreżyserować odcinek nadchodzącego serialu aktorskiego Star Wars. Teraz jeden z filmowców odniósł się do tej wiadomości.

Za pośrednictwem Instagrama, Daniel Kwan skomentował fakt zaangażowania duetu znanego jako The Daniels do Skeleton Crew. Potwierdził udział w produkcji oraz ujawnił, że wraz z Scheinertem wyreżyserowali jeden odcinek serialu.

„Lol, wszyscy ludzie piszący nam o byciu wessanymi przez »korporacyjną maszynę« mogą wyluzować. Te nagłówki zawsze są mylące.
Nie martwcie się. Nie zajmujemy się całym serialem, gościnnie wyreżyserowaliśmy jeden odcinek. Jon Watts [producent i główny reżyser Skeleton Crew] skontaktował się z nami w tej kwestii jakiś czas temu (jeszcze przed premierą Wszystko wszędzie naraz). Kochamy Jona, kochamy Gwiezdne wojny, kochamy uczyć się obsługiwać nowe technologie, kochamy poznawać nowe obsady i załogi, no i potrzebowaliśmy tych dni do ubezpieczenia zdrowotnego (!!!), tak że łatwo było się zgodzić.
Nakręciliśmy odcinek w zeszłym roku i świetnie się bawiliśmy pracując z najbardziej utalentowaną obsadą i załogą. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy go obejrzycie.

Nasz kolejny film będzie oryginalnym projektem Danieli, tak że możecie przestać się martwić (i zawracać mi tym głowę).”

Daniel Kwan i Daniel Scheinert pochwalić mogą się niedawnym zwycięstwem Oscarów za scenariusz, reżyserię i najlepszy film. Wszystko wszędzie naraz otrzymało nagrody Akademii również w czterech innych kategoriach.

Skeleton Crew ma zadebiutować na Disney+ jeszcze w tym roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.