Seriale

„Obi-Wan Kenobi” – Kathleen Kennedy komentuje możliwość powstania 2. sezonu

Pod koniec przyszłego miesiąca upłynie pełen rok od kiedy Obi-Wan Kenobi zadebiutował na Disney+. Serial pozwolił po wielu latach powrócić do uniwersum Gwiezdnych wojen Ewanowi McGregorowi oraz Haydenowi Christensenowi. Był to niesamowicie wyczekiwany przez fanów tytuł i jego emisja poskutkowała rekordową oglądalnością. Powszechnie ciepłe przyjęcie sprawiło, iż widzowie zapragnęli kontynuacji projektu, choć zapowiadany był jako serial limitowany.

O możliwość realizacji 2. sezonu w czasie Star Wars Celebration zapytano Kathleen Kennedy, szefową Lucasfilmu. Dziennikarze Variety otrzymali niejednoznaczną odpowiedź. Kennedy zaznacza, że wytwórnia nie planuje obecnie kontynuacji, ale przyszłość pozostaje nieokreślona. Obi-Wan Kenobi pozostanie zatem sześcioodcinkowym tytułem – przynajmniej na razie.

„Nie jest aktywnie rozwijany. Ale nigdy nie mówię nigdy, bo zawsze istnieje możliwość. Serial przyjął się tak dobrze, a Deborah Chow wykonała spektakularną robotę. Ewan McGregor bardzo chce zrobić jeszcze jeden. Wszyscy są na tak wobec tego, co obecnie robimy, jak można zobaczyć po tym, co pokazaliśmy. Być może ponownie zwrócimy naszą uwagę na ten serial za jakiś czas.”

Obi-Wan Kenobi dostępny jest na Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.