Seriale

Wyciekł ekskluzywny zwiastun „The Acolyte” ze Star Wars Celebration

Od piątku w Londynie trwa Star Wars Celebration, wydarzenie poświęcone Gwiezdnym wojnom. W dniu otwarcia Lucasfilm przedstawił plany na najbliższą przyszłość franczyzy. Zapowiedziano trzy nowe filmy rozgrywające się w uniwersum oraz ujawniono nowe informacje na temat nadchodzących seriali. Pokazano także ekskluzywne zapowiedzi powstających projektów, które nie zostały udostępnione szerokiej publice. Jedną z nich był zwiastun The Acolyte. Na szczęście dla nas – materiał został nagrany i w tej formie wyciekł do sieci.

Wideo obejrzeć można TUTAJ. Disney bardzo szybko zajmuje się wszystkimi przeciekami, dlatego z oglądaniem zalecamy się pospieszyć. Oczywiście postaramy się monitorować sytuację i jeśli zajdzie taka potrzeba, na bieżąco będziemy aktualizować źródło, aby zwiastun był dla Was dostępny. Póki co zobaczyć można zaledwie część pełnego zwiastuna, dlatego poniżej zamieszczamy również opis oparty o raporty dziennikarzy obecnych na Star Wars Celebration. Oto, jak zapowiada się The Acolyte.

Materiał otwiera głos Jedi, w którego wciela się Lee Jung-Jae. Bohater uczy młodzików, mówiąc: „Zamknijcie oczy. Oczy mogą was zwodzić. Nie możemy im ufać.” Akcja przenosi się do innej lokacji, gdzie zakapturzona postać przechodzi przez tłum i wchodzi do baru. W tle kontynuowana jest rozpoczęta przez Jedi narracja: „Moc jest potężna. To siła, którą należy szanować.” W barze ujawniona zostaje postać Carrie Anne-Moss – w kapturze siedzi przy jednym ze stołów. Następuje ujęcie ukazujące walkę pomiędzy nią a bohaterką Amandli Stenberg odzianą we fioletowy płaszcz i uzbrojoną w dwa noże. Po logo Lucasfilmu pojawiają się przebitki na różne sceny. Widać Świątynię Jedi, pokazane zostają postaci Charliego Barnetta i Dafne Keen – pierwsza z nich dzierży żółty miecz świetlny, ujawniona zostaje śnieżna lokacja, pojawia się Neimoidianin. Wówczas z offu postać Stenberg mówi: „Nie chodzi o dobro czy zło. Chodzi o potęgę. I o to, kto może z niej korzystać.” Ostatnie ujęcie przedstawia grupę ośmiu Jedi w leśnej lokacji – wszyscy zapalają miecze świetlne o różnych kolorach.

The Acolyte trafi na Disney+ w przyszłym roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.