Seriale

Znamy długość nadchodzącego odcinka „The Mandalorian”

W gąszczu ekscytujących zapowiedzi ze Star Wars Celebration można było na chwilę zapomnieć o bieżących premierach. Wciąż jednak trwa emisja 3. sezonu The Mandalorian, który zbliża się ku końcowi. Za dwa dni obejrzymy siódmy odcinek nowej serii, który według ostatnich doniesień będzie jednym z dłuższych epizodów serialu.

Cryptic HD QUALITY informuje, iż Rozdział 23 będzie trwać 50 minut i 40 sekund. Będzie to zatem drugi najdłuższy odcinek 3. sezonu. Na pierwszym miejscu pozostanie Rozdział 19. On mógł jednak stanowić pewne rozczarowanie dla fanów, jako że odbiegał od głównych wątków fabularnych i skupiał się na innych bohaterach. Odcinek poprzedzający finał powinien już w znacznie większym stopniu rozwijać wiodącą narrację.

Siódmy epizod 3. sezonu The Mandalorian trafi na Disney+ już w środę. Za scenariusz odpowiadają Jon Favreau i Dave Filoni, a za reżyserię Rick Famuyiwa.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.