Seriale

Wyciekł czas trwania trzeciego odcinka 3. sezonu „The Mandalorian”!

Za nami już dwa odcinki 3. sezonu The Mandalorian. Premierowy Rozdział 17 okazał się wyjątkowo krótki, jednak ostatni epizod pozwolił nam cieszyć się towarzystwem Dina Djarina i Grogu już przez ponad 40 minut. Trzeci odcinek natomiast, jeśli wierzyć przeciekom, podtrzyma trend i zapewni jeszcze dłuższy seans.

Jak donosi Cryptic HD QUALITY, trzeci odcinek 3. sezonu The Mandalorian trwać będzie aż 56 minut i 11 sekund. Jeśli informacja okaże się prawdziwa, epizod będzie nie tylko najdłuższym (jak dotąd, oczywiście) przedstawicielem bieżącego sezonu, ale najdłuższym odcinkiem pierwszego serialu aktorskiego Star Wars w ogóle. Jak na razie rekordowym czasem trwania cieszy się Rozdział 9, czyli premierowy odcinek poprzedniego sezonu. Trwał on niecałe 52 minuty.

Trzeci odcinek 3. sezonu The Mandalorian trafi na Disney+ w przyszłą środę. Tym razem za scenariusz odpowiada nie tylko Jon Favreau, ale również Noah Kloor.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.