Seriale

„Ahsoka” – oficjalnie ujawniono liczbę odcinków

Za tydzień zakończy się emisja 3. sezonu The Mandalorian. Nie będzie to jednak koniec przygód w tym zakątku uniwersum Star Wars na ten rok. Już za kilka miesięcy na Disney+ zobaczymy bowiem kolejny po Księdze Boby Fetta spin-off pierwszego streamingowego projektu Lucasfilmu. Będzie to oczywiście Ahsoka, którą kilka dni temu zaprezentowano na Star Wars Celebration.

W czasie wydarzenia ujawniono wiele szczegółów na temat nadchodzącego serialu. Za zdradzenie jednej z informacji odpowiada Ray Stevenson – aktor wcielający się w posługującego się pomarańczowym mieczem świetlnym upadłego Jedi Baylona. W wywiadzie udzielonym portalowi Collider Stevenson potwierdził przewidywania dotyczące liczby odcinków w sezonie. Podobnie jak The Mandalorian, Ahsoka będzie składać się z ośmiu epizodów.

Na ten moment trudno powiedzieć, ile w przybliżeniu mają trwać odcinki serialu. Bardzo prawdopodobne, iż w przeciwieństwie do serialu o Dinie Djarinie i Grogu ich długości będą jednak mniej więcej stałe. Tytuł przyjmie bowiem formułę dłuższej opowieści, a nie pojedynczych przygód.

Ahsoka trafi na Disney+ już w sierpniu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.