Seriale

„The Mandalorian”: wyciekł czas trwania finałowego odcinka 3. sezonu!

Zaledwie kilka dni dzieli nas od premiery ósmego odcinka 3. sezonu The Mandalorian. Pierwszy serial aktorski Star Wars ma jeszcze powrócić, a w międzyczasie zobaczymy również jego spin-offy jak Ahsoka czy Skeleton Crew. Póki co na dłuższy czas zakończymy jednak przygody u boku Dina Djarina i Grogu. Jak długo zatem bohaterowie zabawią z nami w ostatnim tygodniu emisji bieżącej serii?

Ostatnie przecieki wskazują, iż Rozdział 24 nie będzie ani wyjątkowo długi, ani wyjątkowo krótki. Użytkownik Reddita DiamondFireYT twierdzi – powołując się na źródło odpowiedzialne za poprzednie wycieki – że finał 3. sezonu The Mandalorian trwać będzie 38 minut i 57 sekund. Jak zwykle, ta liczba dotyczyć ma epizodu oraz napisów końcowych bez uwzględniania napisów z informacjami na temat ścieżek dźwiękowych. Sama treść najpewniej zamknie się zatem w granicach około 36 minut.

Odcinek zadebiutuje na Disney+ już w najbliższą środę.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. O no to i jest idealny czas! Dziś na kanale Media Expert będzie live z Mandalorianem i lego w rolach głównych. Oby bez spojlerów….chociaż…. ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.