Seriale

„Ahsoka” z jeszcze jednym znanym złoczyńcą? Znamy odtwórcę nowej roli

W ubiegłym tygodniu oficjalnie ujawniono wiele szczegółów jednego z nadchodzących seriali Star Wars. Ahsoka otrzymała pierwszy zwiastun i przedstawiono Larsa Mikkelsena jako Wielkiego Admirała Thrawna. Ogrom informacji wciąż jest jednak ukrywany, co potwierdzają ostatnie doniesienia.

Serwis Deadline informuje bowiem o pojawieniu się zupełnie nowego złoczyńcy. Antagonista ma być prawą ręką Thrawna, a wcieli się w niego Wes Chatham. Aktor nie jest pierwszoplanową gwiazdą, jednak pochwalić może się niemałym dorobkiem, w którego skład wchodzą między innymi role w The Expanse, Igrzyskach śmierci czy Tenet.

Raport nie wskazuje dokładnej tożsamości postaci. Bardzo możliwe jednak, iż Chatham zagra istniejącą już postać. Ahsoka zdaje się chętnie sięgać po postaci i motywy z książek, a kanoniczy Thrawn wprowadził nowego towarzysza chissańskiego stratega, którym jest Eli Vanto. Zarówno krótki opis postaci oraz wybrany aktor pasują do tej interpretacji. Oczywiście nie jest to pewne, ale wydaje się bardzo prawdopodobne.

Ahsoka trafi na Disney+ już w sierpniu tego roku. Serial będzie składał się z ośmiu odcinków.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.