Wydarzenia

Mark Hamill reaguje na pośmiertne wyróżnienie dla Carrie Fisher

Kilka dni temu ogłoszono, iż Carrie Fisher doczeka się gwiazdy na Hollywoodzkiej Alei Gwiazd. To wyróżnienie przyznawane najważniejszym przedstawicielom przemysłu rozrywkowego. Co roku jedna gwiazda dedykowana jest zmarłej osobie, jeśli minęło przynajmniej pięć lat od jej śmierci. W tym roku będzie to właśnie Fisher, zmarła pod koniec 2016 aktorka znana przede wszystkim z roli księżniczki Lei w Gwiezdnych wojnach. Na wieść zareagował teraz jej filmowy brat – wcielający się w Luke’a Skywalkera Mark Hamill.

Aktor podzielił się zdaniem na temat wyróżnienia w mediach społecznościowych. Wypowiedź jest krótka, ale bez wątpienia stoją za nią głębokie uczucia. Oto, co sądzi Mark Hamill o miejscu w Alei Gwiazd przyznanym Carrie Fisher:

„Spóźnione i tak bardzo zasłużone.”

Nazwisko Carrie Fisher pojawi się na Hollywoodzkiej Alei Gwiazd już 4 maja. Co ciekawe, Mark Hamill również posiada tam swoje miejsce, a gwiazdy obojga aktorów znajdą się niedaleko siebie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.