Gry

Ubisoft prezentuje gameplay „Outlaws”! Na taką grę Star Wars czekaliśmy?

Wczoraj oficjalnie ujawniono grę osadzoną w świecie Gwiezdnych wojen, nad którą od kilku lat pracuje Ubisoft. Star Wars: Outlaws zobaczyliśmy na fabularnym zwiastunie, który pozwolił nam zorientować się w umiejscowieniu akcji oraz zapoznać z główną bohaterką produkcji. Dziś natomiast ujawniono także gameplay.

Wygląda na to, że Outlaws będzie bardzo bogatą w doświadczenia pozycją. Dziesięć minut rozgrywki ukazuje sekcję skradankową, walkę wręcz oraz przy użyciu blastera. Eksploracja odległej galaktyki możliwa będzie zarówno na powierzchni planet, jak i w przestrzeni kosmicznej. Oczywiście czeka nas wizyta na więcej niż jednej planecie – niektóre lokacje będą zupełnie nowym nabytkiem uniwersum, zaś inne fani rozpoznają po jednej klatce. Cały materiał obejrzeć możecie poniżej.

Star Wars: Outlaws ma trafić do sprzedaży w przyszłym roku. Gra dostępna będzie w wersjach na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.