Seriale

Gwiazda „The Acolyte” wybiera najlepszy film Star Wars

Już w tym tygodniu na Disney+ zadebiutuje najnowszy serial Star Wars. W The Acolyte po raz pierwszy w projekcie live action zobaczymy okres Wielkiej Republiki. Tym samym Lucasfilm coraz śmielej sięga ku coraz odleglejszej historii uniwersum Gwiezdnych wojen.

Prequele oczywiście nie są nowym zjawiskiem w odległej galaktyce. Sam George Lucas 25 lat temu sięgnął ku przeszłości świata przedstawionego w Nowej nadziei, Imperium kontratakuje i Powrocie Jedi. Nowe filmy spotkały się z mieszanym przyjęciem, ale szczególnie po latach można zobaczyć, iż zaskarbiły sobie sympatię wielu fanów Gwiezdnych wojen. Co ciekawe, w tym gronie znajduje się między innymi Amandla Stenberg – gwiazda nadchodzącego serialu The Acolyte. Zapytana przez redakcję portalu DiscussingFilm o swój ulubiony film Star Wars, aktorka z uśmiechem wybrała Epizod IIIZemstę Sithów.

The Acolyte zadebiutuje na Disney+ w środę 5 czerwca. W dniu premiery obejrzymy dwa odcinki – kolejne będą trafiać na platformę streamingową co tydzień.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.