Seriale

Wyciekł czas trwania premierowych odcinków „The Acolyte”

Zaledwie godziny dzielą nas od debiutu najnowszego serialu aktorskiego Star Wars. W nocy na Disney+ trafią pierwsze dwa odcinki The Acolyte – projektu osadzonego w erze Wielkiej Republiki. Z niecierpliwością wyczekujemy ich seansu, a tymczasem już możemy się na niego przygotować. Wiemy już bowiem, ile czasu w ciągu dnia należy zarezerwować na premierę.

Jak dotąd seriale odsłaniające przed nami nowe zakątki odległej galaktyki nie sięgały chętnie po dłuższy metraż. Przeważnie plasowały się w dolnych granicach lub nawet poniżej telewizyjnego standardu czas trwania poszczególnych epizodów. Odcinki The Mandalorian na przykład często nie przekraczały progu 40 minut. The Acolyte najprawdopodobniej nie zmieni tego trendu.

Według doniesień portalu Bespin Bulletin najnowszy projekt Lucasfilmu na start zaprezentuje nam 41 minut materiału w pierwszej odsłonie i 36 minut w drugiej. Redakcja serwisu podkreśla, iż nie ma na ten moment informacji, czy czas ten uwzględnia napisy końcowe i streszczenia dotychczasowych wydarzeń.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.