Seriale

Udostępniono muzykę z pierwszych czterech odcinków 2. sezonu „The Mandalorian”

Jednym z mocno chwalonych i docenianych przez widzów aspektów serialu The Mandalorian jest muzyka autorstwa szwedzkiego kompozytora Ludwiga Göranssona. Podszedł on do swoich utworów w sposób nowatorski (przynajmniej jak na uniwersum Gwiezdnych wojen), komponując partytury, jakich próżno szukać pośród dzieł legendarnego Johna Williamsa. Podobnie jak podczas ubiegłorocznej emisji sezonu 1., tym razem możemy posłuchać muzyki z poszczególnych epizodów 2. sezonu serii.

W ubiegłym roku muzykę z każdego odcinka mogliśmy odsłuchać zaraz po jego premierze. Tym razem kompozytor udostępnił kawałki z pierwszych czterech odcinków jednocześnie – dostępne są w serwisach YouTube, Spotify czy Tidal.

Poniżej znajdziecie oficjalną playlistę opublikowaną za pośrednictwem YT.

Do końca bieżącego sezonu pozostały kolejne cztery odcinki, więc prawdopodobnie możemy spodziewać się, iż reszta muzyki zadebiutuje w sieci, kiedy będziemy już po premierze ostatniego z nich.

Piąty odcinek 2. sezonu The Mandalorian zatytułowany The Jedi zadebiutuje już w następny piątek, 27 listopada, na platformie streamingowej Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.