Seriale

[Plotka] Nowy aktor dołącza do obsady spin-offu „The Mandalorian” o Bobie Fetcie

Na początku miesiąca w sieci pojawiły się dość niejasne informacje sugerujące, że Lucasfilm może właśnie przygotowywać miniserial powiązany z The Mandalorian. Według tych doniesień chodziłoby prawdopodobnie o produkcję skupiającą się na postaci Boby Fetta, który w pierwszym serialu aktorskim Star Wars zdążył się już pojawić i zapewne ma jeszcze przed sobą do odegrania istotną rolę.

Jednocześnie pojawiły się pogłoski, według których spin-off lub główny serial (albo też oba jednocześnie) zyskały aktorkę, która dołączy do obsady – Sophie Thatcher. Teraz mamy do czynienia z informacją podobnego kalibru.

Jak bowiem donosi portal The Direct, Jordan Bolger (Peaky Blinders, Scarborough, The 100) negocjuje właśnie rolę w spin-offie The Mandalorian. Wystąpić miałby na drugim planie, tak jak wspomniana wyżej Sophie Thatcher. Co więcej, doniesienia serwisu zdają się potwierdzać, iż projekt ma być poświęcony Fettowi, jednak z dość szczególnym zaznaczeniem, że będzie to prequel Mandalorianina.

Na ten moment oczywiście informacje te należy traktować ze sporym dystansem – sama kwestia tego, czy rzeczywiście powstaje jakikolwiek spin-off The Mandalorian jak na razie pozostawia miejsce na wątpliwości. Do czasu konkretniejszych doniesień z pewniejszych źródeł temat powinien być traktowany zaledwie jako plotka.

Tymczasem przed nami jeszcze druga połowa 2. sezonu The Mandalorian. Już w piątek za pośrednictwem Disney+ udostępniony zostanie kolejny odcinek, Rozdział 13, w którym najprawdopodobniej zobaczymy już Ahsokę Tano (nawiasem mówiąc, o niej też swego czasu mówiło się w kontekście solowego serialu po występie w The Mandalorian). Kolejne w dalszym ciągu będą pojawiać się na platformie streamingowej w tygodniowych odstępach. Emisja zakończy się na ósmym odcinku 2. sezonu i potrwa do 18 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.