Książki i komiksy

Anulowano pierwszy zeszyt komiksowej adaptacji „The Rise of Skywalker”

Tradycją jest, że po premierze filmu z uniwersum Gwiezdnych wojen możemy zapoznać się z jego powieściową oraz komiksową adaptacją. Niestety, w przypadku Skywalker. Odrodzenie już od dłuższego czasu nie mieliśmy żadnych wieści odnośnie statusu komiksu, a kiedy już one nadeszły, to nie są zbyt dobre.

The Rise of Skywalker w formie miniserii miało zadebiutować latem tego roku, jednak, podobnie jak inne serie, w wyniku pandemii koronawirusa zostało opóźnione (w przeciwieństwie do innych komiksów – na czas nieokreślony). Jak się dowiedzieliśmy kilka godzin temu, wydawnictwo Marvel anulowało pierwszy zeszyt wspomnianej miniserii.

Nie musi to co prawda oznaczać anulowania całej adaptacji – nadal istnieje możliwość, że komiks ukaże się od razu w wydaniu zbiorczym, zawierającym wszystkie pięć zeszytów. Aby jednak poznać ostateczną przyszłość miniserii, pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne stanowisko wydawnictwa Marvel lub twórców – scenarzysty Jody’ego Housera i rysownika Willa Slineya.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.