Seriale

„The Mandalorian” – znamy czas trwania epizodu, w którym pojawi się Ahsoka Tano

Zaledwie dwa dni dzielą nas od debiutu piątego odcinka 2. sezonu The Mandalorian, w ramach którego ma pojawić się uwielbiana przez fanów była członkini Zakonu Jedi – Ahsoka Tano. Epizod wprowadzający do serialu tak istotną postać świata Star Wars z pewnością wymaga poświęcenia odrobiny więcej czasu na odpowiednie jej zaprezentowanie (chociażby widzom, którzy nie są zaznajomieni z animacjami, ale także tym dobrze zorientowanym, bowiem będzie to jej debiut w wersji aktorskiej). Okazuje się, że będziemy mogli liczyć na całkiem przyzwoity czas trwania nadchodzącego Rozdziału 13.

Jak donosi Star Wars News Net, powołując się na niemiecki serwis FSK (zajmujący się badaniem oraz publikowaniem danych dotyczących najróżniejszych aspektów filmów i seriali, dostępnych zarówno za pośrednictwem tradycyjnej telewizji, jak i dystrybucji streamingowej czy kinowej), ujawniony został czas trwania dwóch nadchodzących odcinków przygód Dina Djarina i „Baby Yody”.

Fanów czekających na debiut Rosario Dawson w roli Ahsoki Tano powinien ucieszyć fakt, że na ujawniający ją epizod poświęcone zostanie aż 45 minut (co, jeśli spojrzymy na czas trwania poszczególnych odcinków, plasuje go na drugim miejscu w tym sezonie). Z kolei następny odcinek, czyli Rozdział 14, potrwa zaledwie 32 minuty.

Pozostaje pytanie, jak długo rzeczywiście będziemy oglądać Ahsokę na ekranie? Być może Din spotka ją stosunkowo szybko, tak jak miało to miejsce z Cobbem Vanthem w pierwszym epizodzie, ale nie można też wykluczyć, że poszukiwania na lesistym Corvusie nie będą wcale proste i zajmą bohaterowi sporo czasu. Nie pozostaje nam nic innego, jak wyczekiwanie najbliższego piątku, by przekonać się o tym na własne oczy.

Piąty odcinek 2. sezonu The Mandalorian zatytułowany The Jedi zadebiutuje na platformie Disney+ 27 listopada. Jego reżyserem jest twórca animacji Wojny klonów i Rebelianci, a także samej Ahoski Tano – Dave Filoni.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. W Jak Będzie Na Yavinie IV ktoś prawdę napisał, a co jeśli to będzie Ezra? Bo Ahsoka gdzieś tam z kimś lub coś? xD

    1. Może tak być ale mało prawdopodobne. Ashoka była poza tym ukazana w epizodzie gdzie Bo Katan się pojawiła. Poza tym była mowa dawno o niej, że się pojawi i jaka aktorka ją zagra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.