Seriale

[Plotka] Cztery postaci dołączą do serialu o Obi-Wanie

Od nieco ponad miesiąca wiemy, iż w ciągu najbliższych miesięcy w końcu rozpocznie się produkcja serialu poświęconego postaci Obi-Wana Kenobiego. Ewan McGregor, który rzecz jasna ponownie wcieli się w brodatego Mistrza Jedi, ujawnił, iż ma już za sobą nawet pierwsze przymiarki kostiumu bohatera. Oczywiście nie jest on jedynym aktorem, którego zobaczymy na ekranach – mimo wszystko nie samym Kenobim żyje człowiek i poza nim w serialu będą potrzebne inne postaci.

Jak donosi portal The Illuminerdi, Lucasfilm poszukuje właśnie aktorów, którzy wystąpiliby w projekcie w rolach czworga bohaterów. Trzy spośród tych ról mają mieć charakter drugoplanowy, ale jedna podobno będzie ważniejsza i zahaczy o pierwszy plan, co oznacza, że postać byłaby drugą najistotniejszą w serialu. Jeśli wierzyć opublikowanym przez serwis informacjom, do tej roli rozpatrywane są głównie trzy aktorki: Naomi Scott (Aladyn, Power Rangers), Thuso Mbedu (The Underground Railroad) i Anula Navlekar (absolwentka szkoły aktorskiej w Yale).

Nie wiemy wiele więcej na temat obsadzanych właśnie ról – być może nie są to nowe postaci, bo ogłoszenia castingowe (według których postać pierwszoplanowa to Riley lub Eve, a reszta to Tia, Harold i Bella) oczywiście nie mają na celu ujawnienia zbyt wielu informacji i najczęściej nieprzypadkowo ukrywają szczegóły dotyczące bohaterów. Jednak choć opisy są bardzo ogólnikowe, raczej nie mogą wywołać jednoznacznych skojarzeń z żadną z istniejących już w uniwersum Star Wars postaci, więc bardzo możliwe, iż bohaterowie będą dla cyklu zupełnie nowym nabytkiem.

Zdjęcia do serialu o Obi-Wanie mają rozpocząć się już wiosną przyszłego roku. Biorąc pod uwagę, ile czasu dzieliło początki produkcji i premiery sezonów The Mandalorian, można zakładać, iż emisja na Disney+ rozpocznie się właśnie wiosną lub latem 2022 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.