Seriale

„The Mandalorian” – dyrektor ds. efektów wizualnych zapowiada ekscytujące ostatnie epizody 2. sezonu

Za nami pięć, a przed nami jeszcze trzy odcinki 2. sezonu Mandalorianina. Wielu widzów z pewnością zastanawia się, czy po niedawnym ujawnieniu Ahsoki Tano w formie live action czekają nas jeszcze jakieś emocje związane z wydarzeniami przedstawionymi w serialu. Jeśli wierzyć słowom dyrektora ds. efektów wizualnych w The MandalorianHala Hickela – jak najbardziej mamy na co czekać.

W niedawnym tweetcie skierowanym do fanów Hickel pisze, że w ostatnich trzech epizodach czeka nas prawdziwy rollercoaster wrażeń.

Biorąc pod uwagę funkcję, jaką pełni Hal w ramach zespołu odpowiedzialnego za serial, możliwe, że ma na myśli wyłącznie świetne efekty wizualne, jednakże przeczucie podpowiada nam, że może tu chodzić o kolejne ciekawe rewelacje fabularne.

Aby się o tym przekonać, nie będziemy musieli już czekać zbyt długo, bowiem szósty odcinek The Mandalorian zadebiutuje na platformie Disney+ w najbliższy piątek, 4 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.