Seriale

Rosario Dawson opisuje reakcję George’a Lucasa i Dave’a Filoniego na Ahsokę w live action

O piątkowym debiucie Ahsoki w The Mandalorian powiedziano już chyba wszystko, co było do powiedzenia. W sieci wrze od liczby opinii fanów o The Jedi, na występ postaci w odcinku zareagowała Ashley Eckstein, a osobnej dyskusji ze strony pracownika Lucasfilmu doczekał się nawet design bohaterki. To jednak kwestia zaledwie ostatnich kilku dni, a jak wiadomo, produkcja każdego tytułu wyprzedza czas premiery o długie miesiące. Dzięki Rosario Dawson otrzymaliśmy już częściowy wgląd w to, jak wyglądał proces obsadzania roli, ale wciąż brakowało tu ważnego elementu: reakcji samych twórców na zobaczenie Ahsoki w formie nieanimowanej.

Aktorka, która wcieliła się w bohaterkę w ostatnim odcinku The Mandalorian, opowiedziała jednak o tym krótko w wywiadzie udzielonym Vanity Fair. Jak się okazuje, Dawson znalazła się na planie w kostiumie Ahsoki w dniu wizyty George’a Lucasa, kiedy zresztą wykonane zostało zdjęcie twórcy Gwiezdnych wojen z kukiełką Grogu. Dzięki temu możemy się dowiedzieć, jak nowy wizerunek dotąd jedynie animowanej postaci z Wojen klonów i Rebeliantów odebrali Dave Filoni i właśnie George Lucas.

„To był niesamowity, wspaniały moment, jak wszyscy staliśmy obok siebie. Byłam bardzo nerwowa, ale było świetnie być tam z nim i Dave’em. To spora presja. Ale też prawdziwa uciecha. Obaj patrzyli na mnie, ale tak, że tak naprawdę nie patrzyli na mnie. Rozumiesz? Patrzyli na to, jak ich wyobrażenia stają się rzeczywistością.”

Jak na razie nie wiemy, czy Ahsoka Tano w interpretacji Rosario Dawson pojawi się jeszcze w The Mandalorian. W perspektywie wyłącznie 2. sezonu nie wydaje się to już szczególnie prawdopodobne, ale kto wie, co przyniesie przyszłość. Podobnie sprawy stoją z innym potencjalnym występem bohaterki – solowym spin-offem pierwszego serialu aktorskiego Star Wars: na ten moment brakuje sensowniejszych informacji na jego temat, jednak powstanie takiego tytułu wydaje się jak najbardziej możliwe. Na wyjaśnienie obu kwestii będziemy musieli zwyczajnie zaczekać. Jeszcze przed rozpoczęciem emisji nowych odcinków nieraz dochodziły nas słuchy z niepotwierdzonych źródeł, iż podobny projekt może być planowany przez Lucasfilm, zaś niedawno nawet pewniejsze doniesienia mówiły o spin-offie – choć skupionym nie na Ahsoce, a Bobie Fetcie, który również pojawił się na moment w serialu.

Tymczasem 2. sezon The Mandalorian pomału dobiega końca – w piątek na Disney+ zadebiutuje szósty odcinek bieżącej serii, Rozdział 14, po którym czekać będą nas jeszcze dwa epizody. Tak jak wszystkie dotychczas, nadchodzące odcinki będą oczywiście trafiać na platformę streamingową Disneya dokładnie co tydzień. Finał emitowanej obecnie części historii Dina Djarina oraz jego podopiecznego zobaczymy zatem 18 grudnia. Przygotowywane są kolejne sezony serialu, jednak w tej chwili trudno jednoznacznie określić, kiedy można będzie spodziewać się ich premier.

Podobne posty

Jeden komentarz

    1. Wybaczcie dubel, ale nie mogę edytować przypadkowo wysłanego w połowie zdania komentarza…

      To jest takie piękne, że tweet z 17 stycznia nabrał nowego znaczenia właśnie teraz gdy pomyślimy jak bardzo ślepi byliśmy, że przez 11 miesięcy nie zauważyliśmy Ahsoki chillującej na tym zdjęciu 🤯😍🤘🏻

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.