Seriale

[Plotka] W 3. sezonie „The Mandalorian” pojawią się statki znane z Prequeli

Wraz ze zbliżającym się końcem emisji 2. sezonu The Mandalorian coraz bliżej jest też początek zdjęć do sezonu 3., który będzie kontynuował wątki bohaterów i antagonistów. Biorąc to pod uwagę, powinniśmy spodziewać się, że już niebawem sieć zaczną zalewać nowe plotki i przecieki z planu, a początki takiej tendencji można zauważyć już teraz, bowiem z wiarygodnych źródeł docierają do nas informacje na temat charakterystycznych statków, mających pojawić się w ramach serialu.

Jak donosi portal Making Star Wars, jednym z takich pojazdów będzie Slave I – statek doskonale znany zarówno z Prequeli, jak i z Oryginalnej Trylogii, którym przed Wojnami klonów podróżował Jango Fett, a w trakcie Galaktyczne Wojny Domowej należał do Boby Fetta. Dowiadujemy się również, że na potrzeby serialu wykonano nawet kokpit Slave’a, zatem możemy spodziewać się, że będzie on dość mocno eksploatowany w ramach fabuły.

To jednak nie wszystko, gdyż jednocześnie pojawił się także raport mówiący o obecności w ramach 3. sezonu myśliwców N-1 Starfighter – maszyn doskonale znanych z Mrocznego widma, których używały skromne siły militarne Naboo. Ich obecność nie musi co prawda oznaczać, że ponownie odwiedzimy lesisto-bagnistą planetę (w kampanii gry Battlefront II korzystali z nich chociażby najemnicy z Jinata Security), natomiast Jason Ward zaznacza, że mają one wystąpić w oryginalnym malowaniu, co może sugerować, iż faktycznie będą należeć do sił strzegących ojczyzny Padmé Amidali.

Wspomniane są również specyficzne speedery, swoim wyglądem przypominające skutery typu Vespa. Mają charakteryzować się zielono-niebieską kolorystyką oraz chromowanymi listwami. Warto podkreślić, że pojazdy wyglądają na zadbane i nowe, a nie charakterystyczne dla uniwersum Star Wars zużyte sprzęty, co może być kolejną sugestią, iż w jakiś sposób ukazana zostanie wspomniana wcześniej Naboo, gdzie w erze Prequeli dominował „czysty” styl.

Tak jak wspomnieliśmy na początku, źródło powyższych informacji należy do bardzo wiarygodnych, gdyż przez lata MSW.net bezbłędnie dostarczał zakulisowych przecieków z różnych gwiezdnowojennych produkcji, jednakże standardowo zalecamy podejść do tych wieści z dozą ostrożności.

Tymczasem jesteśmy już po premierze piątego odcinka 2. sezonu The Mandalorian, a przed nami jeszcze trzy, z których najbliższy pojawi się w ten piątek, 4 grudnia, na platformie Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.