Seriale

Znamy opis serialu o Obi-Wanie, początek zdjęć jednak szybciej niż planowano

Mamy obecnie bardzo dobry czas na bycie fanami Gwiezdnych wojen. Lucasfilm dostarczył świetnie przyjęty finał Wojen klonów, obecnie trwa emisja jeszcze popularniejszego 2. sezonu The Mandalorian (z 3. i 4. sezonem w trakcie produkcji), a pośród potwierdzonych serii, nad którymi trwają prace, znaleźć można animację The Bad Batch, a także aktorskie przygody Cassiana Andora oraz Obi-Wana Kenobiego. O ostatnim z wymienionych pojawiły się dziś dobre wieści – okazuje się, że zdjęcia z udziałem Ewana McGregora ruszą znacznie prędzej, niż wstępnie planowano.

Z powodu trwającej wciąż pandemii branża filmowo-serialowa (jak zresztą niemal każda inna) nie miała w tym roku łatwego życia. Obostrzenia i wirus przyczyniły się do opóźnienia prac nad wieloma tytułami i problem ten nie ominął serii o Obi-Wanie. Jak parę miesięcy temu zdradził Ewan McGregor, planowany start zdjęć przesunięto na marzec 2021 roku, jednak najnowsze doniesienia sugerują, że data ta uległa zmianie w pozytywnym kierunku.

Jak możemy wyczytać na stronie Film & Television Industry Alliance, prace na planie serii o Kenobim mają ruszyć niemal na samym początku nowego roku, a konkretnie 4 stycznia.

Co równie ciekawe, razem z datą początku zdjęć pojawił się opis serialu. Nie ma w nim co prawda nic przesadnie zaskakującego, natomiast warto potraktować go jako ciekawostkę.

„Tatooine – niegościnny, pustynny świat, gdzie farmerzy prowadzą trudne życie w gorącu dwóch gwiazd, próbując bronić siebie i swoich bliskich przed grasującymi Tuskenami. Zaściankowa planeta na skraju cywilizowanej przestrzeni. Dość nietypowe miejsce na znalezienie tam ukrywającego się Mistrza Jedi i osieroconego chłopca, na którego drobnych ramionach spoczywa los całej galaktyki.”

W tej chwili możemy mieć już pewność, że główna oś akcji serialu osadzona zostanie na pustynnej Tatooine i pojawi się młody Luke Skywalker. Pozostaje jedynie pytanie, kto wcieli się w jego rolę, jednak na odpowiedź będziemy musieli zaczekać.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.