Seriale

W ostatnim odcinku „The Mandalorian” pojawił się… helikopter

Świat Gwiezdnych wojen przepełniony jest najróżniejszymi maszynami zdolnymi do unoszenia się w powietrze. W ramach kolejnych projektów ciągle pojawiają się nowe ścigacze, frachtowce i niszczyciele. Ostatni odcinek The Mandalorian przedstawił jednak zupełnie nowy – choć z pewnością bardzo dobrze znany w prawdziwym świecie – model środka transportu.

Jest to helikopter i widoczny jest daleko w tle na pojedynczym ujęciu (pod koniec 11. minuty epizodu). Pojawia się mniej więcej na środku ekranu i przez chwilę dostrzec można, jak podąża w prawą stronę nieco nad głową Boby Fetta. Poniżej możecie przyjrzeć się kadrowi i jego wyostrzonemu fragmentowi, na którym dość wyraźnie widać maszynę.

Kadr z odcinka The Tragedy (reż. Robert Rodriguez)

Oczywiście tego typu wpadki nic nie znaczą i pozostają bez wpływu na jakość serialu – szczególnie w tym przypadku, gdzie niepożądany obiekt zajmuje bardzo niewielką przestrzeń obrazu i pojawia się zaledwie na krótki moment. Bynajmniej nie jest to tragedia, która mogłaby nawiązywać do tytułu szóstego odcinka 2. sezonu. W ciągu najbliższych kilku dni niedociągnięcie prawdopodobnie zostanie poprawione, tak jak ostatnim razem, gdy w czwartym odcinku w kadrze widoczny był członek załogi The Mandalorian, którego obecnie próżno szukać oglądając The Siege na Disney+.

Tymczasem przed nami jeszcze dwa epizody 2. sezonu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars. Helikopterów już co prawda (prawdopodobnie) w nich nie uświadczymy, ale za to poznamy rozwiązanie części historii Dina Djarina i Grogu. Oba będą debiutować oczywiście na Disney+, pierwszy w ten piątek, a drugi w następny.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.