Seriale

Człowiek w jeansach usunięty z 4. odcinka „The Mandalorian”

Czwarty odcinek 2. sezonu The Mandalorian narobił w sieci niemało zamieszania. I nie chodzi tylko o jego fabułę, obfitującą w interesujące zwroty akcji, ale także o… Człowieka w jeansach, czyli jednego z członków ekipy filmowej, który zaplątał się w kadrze. Kariera tego tajemniczego bohatera została jednak dość prędko ukrócona.

Okazuje się, że na Disney+ pojawiła się już poprawiona wersja odcinka i Człowiek w jeansach nie jest w niej widoczny. Z perspektywy fanów to jednak niewiele zmienia – błąd już zdążył zapaść w ich pamięci i stać się podstawą wielu humorystycznych przeróbek. Można się też zastanawiać, jak to możliwe, że taki szczegół został przeoczony w postprodukcji i został skorygowany dopiero po premierze odcinka. Na szczęście my również zdążyliśmy uwiecznić nowego bohatera Gwiezdnych wojen, o czym możecie poczytać m.in. w artykule z ciekawostkami z Rozdziału 12.

A tymczasem jesteśmy już po premierze Rozdziału 13, z którego wrażeniami dzielimy się w tym miejscu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.