Gry

„Star Wars: Knights of the Old Republic II” zadebiutuje w wersji mobilnej

Dylogia Knights of the Old Republic to jedna z tych serii gier wideo, które na stałe zapisały się w sercach i umysłach fanów Star Wars, od lat stanowiąc swoisty kanon tego, jak mogłaby wyglądać idealna produkcja osadzona w uniwersum odległej galaktyki. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że co jakiś czas lubimy powracać do leciwych już tytułów, a to z kolei tworzy okazję do wypełnienia pewnej niszy, za którą można uznać segment gier mobilnych. Do krótkiej listy tych, jakie dostępne są obecnie na telefonach i tabletach, dołączy niebawem druga część KotOR.

Studio Aspyr, odpowiadające za przenoszenie klasycznych gier Star Wars na nowoczesne urządzenia, opublikowało wczoraj zwiastun produkcji, która zmierza na urządzenia z systemami iOS i Android. Możecie go zobaczyć poniżej:

Cenę gry ustalono na niecałe 15 dolarów. Trzeba natomiast zaznaczyć, że jeżeli ważne jest dla Was przechodzenie tytułu wraz z usuniętą zawartością odblokowywaną przez Restored Content Mod, to oficjalnie nie będzie to możliwe. Oczywiście użytkownicy Androidów będą mogli z czasem liczyć na moderów, którym udało się już stworzyć nieco modyfikacji do mobilnej wersji pierwszego KotOR-a.

Premiera mobilnego Knights of the Old Republic II – The Sith Lords zaplanowana jest na 18 grudnia tego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.