Seriale

„The Mandalorian”: Bo-Katan, Nocne Sowy i Din Djarin pozują wspólnie na zakulisowym zdjęciu

Emisja 2. sezonu The Mandalorian chyli się już ku końcowi, a przed nami do obejrzenia jeszcze tylko dwa odcinki. Choć od premiery Rozdziału 11. zatytułowanego The Heiress – gdzie po raz pierwszy spotkaliśmy Bo-Katan Kryze w wersji aktorskiej – minęło już parę tygodni, okazuje się, że wciąż nie zobaczyliśmy wszystkich ciekawych materiałów związanych z tamtym odcinkiem. Tym razem możemy przyjrzeć się zakulisowej fotografii ukazującej bohaterów.

Zdjęcie promocyjne trafiło do sieci za pośrednictwem Reddita i przedstawia nam Bo-Katan (Katee Sackhoff), Koskę Reeves (Sasha Banks), Axe’a Wovesa (Simon Kassianides) oraz Dina Djarina (Pedro Pascal), którzy pozują wspólnie na kokpicie Razor Cresta. Ze środka natomiast z uśmiechem przygląda się im Grogu, wyraźnie zadowolony z obstawy, jaką zapewniają mu Mandalorianie.

Ujęcie musiało zostać wykonane w trakcie nagrywania sceny omawiania napadu na imperialny transport, jednak zdecydowanie nie jest bezpośrednim kadrem z Rozdziału 11.

Za sprawą niedawnego wywiadu wiemy, że z pewnością nie zobaczymy już ekipy Bo-Katan w pełnym składzie (przynajmniej nie w 2. sezonie serialu), bowiem, jak zdradziła Sasha Banks, jej postać nie odegra żadnej roli w pozostałych odcinkach. Wciąż możemy jednak żywić nadzieję, że w ramach Rozdziału 15. lub 16. pojawi się przynajmniej przywódczyni Nocnych Sów.

Przekonamy się o tym już 11 oraz 18 grudnia, kiedy to dwa ostatnie epizody tego sezonu The Mandalorian zadebiutują na Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.