Seriale

„Disney Gallery: The Mandalorian” powróci z 2. sezonem jeszcze w tym roku!

Zbliżamy się już do finału 2. sezonu The Mandalorian, w którym zamknięte zostaną pewne wątki historii Dina Djarina i Grogu. Okazuje się jednak, iż rozłąka z bohaterami nie potrwa zbyt długo, bowiem jeszcze w tym roku zadebiutuje kolejny sezon serii Disney Gallery: The Mandalorian, która zdradza mnóstwo zakulisowych ciekawostek na temat uwielbianej przez fanów produkcji live action. Jak łatwo można się domyślić, 2. sezon Disney Gallery opowiadać będzie odpowiednio o 2. sezonie serialu Jona Favreau i Dave’a Filoniego.

Podobnie jak wyglądało to w przypadku sezonu 1., prawdopodobnie także i tym razem będziemy mogli posłuchać ciekawych wypowiedzi twórców, dyskusji o niezrealizowanych pomysłach oraz anegdot z planu zdjęciowego.

Disney Gallery: The Mandalorian: Making of Season Two pojawi się na platformie Disney+ już 25 grudnia. Tymczasem w ten piątek czeka nas premiera ósmego odcinka 2. sezonu Mandalorianina, a w okolicy świąt 2021 roku planowany jest debiut 3. sezonu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.