FanmadeSeriale

Fan dodał utwór z lat 80. do finału 2. sezonu „The Mandalorian” – efekt jest komiczny i genialny zarazem

Od finałowego odcinka 2. sezonu The Mandalorian minęło już kilka ładnych tygodni i w zasadzie emocje, jakie towarzyszyły fanom w związku z pojawieniem się w nim Luke’a Skywalkera, zdążyły już opaść. Nie oznacza to jednak, że wszyscy zapomnieli o tej niesamowitej scenie, co niedawno pokazał jeden z fanów, tworząc genialną i zarazem komiczną przeróbkę.

Możemy raz jeszcze obejrzeć całą sekwencję, w której Luke przedziera się przez zastępy Mrocznych Szturmowców, lecz tym razem dodano do niej legendarny utwór lat 80. autorstwa Bonnie TylerHolding Out for a Hero. Kto by pomyślał, że piosenka stworzona pierwotnie dla filmu Footloose może znaleźć swoje zastosowanie przy Gwiezdnych wojnach? Oczywiście nie umieścilibyśmy jej nigdy jako oficjalnego podkładu, natomiast w roli zabawnej ciekawostki sprawdza się wręcz doskonale.

Sami zobaczcie:

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.