Seriale

Zdjęcia z brytyjskiego planu serialu „Star Wars: Andor”! Mieszkańcom pobliskiej wsi nie podobają się nowi sąsiedzi

Mieszkańcy małej wsi w Wielkiej Brytanii są podobno nieco podenerwowani faktem, że w ich sąsiedztwie powstaje ogromny plan zdjęciowy do nadchodzącej gwiezdnowojennej serii dla Disney+.

Jak donosi brytyjski dziennik The Sun, mieszkańcy Little Marlow (hrabstwo Buckinghamshire) rzekomo zmagają się z problemami, jakie przyniósł ze sobą plan zdjęciowy serialu z uniwersum Star Wars, wybudowany w starym kamieniołomie nieopodal wioski. To sporych rozmiarów teren, który wydaje się być uliczną scenerią dla obcej planety.

Budowa miała wywołać skargi dotyczące niszczenia przyrody, zanieczyszczenia światłem i wysokiego natężenia ruchu w Little Marlow. Dziennik mija się niestety z prawdą w kwestii przeznaczeniu planu zdjęciowego, opisując, że został stworzony na potrzeby serii o Obi-Wanie Kenobim. Doniesienia te zostały zdementowane przez wiarygodny profil Bespin Bulletin, zaznaczający, że fotografie ukazują plan serialu Star Wars: Andor. Dodatkowo informacje te potwierdza analiza dociekliwych fanów, którzy zauważyli, że pewne części planu zdradzają podobieństwo do tych, jakie mogliśmy zobaczyć w zakulisowym wideo z Andora.

Ujęcia z tego miejsca przedstawiają ogromną konstrukcję imitującą miasteczko, którą zbudowano wzdłuż jeziora w dawnym kamieniołomie. Znajduje się tam również wiele innych budynków, najpewniej pełniących funkcje użytkowe dla ekipy filmowej i obsady.

Artykuł dodatkowo stwierdza, że budowa planu na terenie kamieniołomu została zatwierdzona przez radę miejską, ale prawdopodobnie w Little Marlow jest teraz o wiele więcej ludzi, niż są do tego przyzwyczajeni mieszkańcy, w związku czym trudno się dziwić, że dla niektórych jest to uciążliwe. Harmonogram prac przewiduje podobno, że ekipa miałaby tam pracował aż do przełomu wiosny i lata tego roku.

Zdjęcia do serii o Cassianie Andorze mają rozpocząć się jeszcze w tym roku, zaś premiera serialu przewidywana jest na 2022 rok.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.