Seriale

2. sezon „The Mandalorian” zdetronizował seriale Netfliksa! Star Wars najchętniej oglądanym widowiskiem

Najnowszy raport przedstawiony przez firmę Nielsen, zajmującą się zbieraniem oraz podsumowywaniem danych dotyczących najróżniejszych aspektów światowego rynku, wskazuje, że 2. sezon The Mandalorian przyczynił się do obalenia wieloletniej hegemonii seriali z platformy Netflix, które do tej pory królowały w rankingach popularności.

Jak donosi The Hollywood Reporter, powołując się na dane przedstawione przez Nielsena, finałowy odcinek 2. sezonu przygód Dina Djarina i Grogu zyskał miano najpopularniejszego widowiska w serwisach streamingowych w tygodniu premiery. Serial Jona Favreau i Dave’a Filoniego oglądany był przez 1,34 miliarda minut w dniach 14-20 grudnia, a więc w czasie, który zbiega się z premierą finałowego epizodu gwiezdnowojennego widowiska emitowanego na Disney+.

Mandalorianin wyprzedził tym samym produkcje pokroju The Office czy The Crown. Co ciekawe, nie licząc The Mandalorian, w pierwszej dziesiątce znajdują się wyłącznie tytuły Netfliksa.

Pełną listę znajdziecie poniżej:

  1. The Mandalorian (Disney+), 1,34 miliarda minut odsłon
  2. The Office (Netflix), 1,31 miliarda
  3. The Crown* (Netflix), 772 miliony
  4. Grey’s Anatomy (Netflix), 762 miliony
  5. Manhunt: Deadly Games (Netflix), 712 milionów
  6. Supernatural (Netflix), 684 miliony
  7. Virgin River* (Netflix), 681 milionów
  8. Criminal Minds (Netflix), 651 milionów
  9. Schitt’s Creek (Netflix), 597 milionów
  10. A California Christmas (Netflix), 581 milionów

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.