Książki i komiksy

Przypadkowo zdradzono rozwój fabuły The High Republic

Na platformie Disney+ od jakiegoś czasu emitowana jest seria Disney Insider, gdzie omawiane są najgorętsze tematy wśród marek należących do Disneya. Nic więc dziwnego, że w ostatnim odcinku znalazło się miejsce na krótkie przedstawienie projektu The High Republic. Jak się okazało, niektóre zdjęcia pokazane podczas materiału zawierały spoilery dotyczące przyszłej fabuły.

W pewnym momencie na ekranie widzimy grafikę Drengira oraz jego krótki, niewyraźny opis. Jednemu z użytkowników Reddita udało się jednak odszyfrować tekst.

Opis głosi:

„Przerażające i mięsożerne istoty roślinopodobne, które będą służyć jako fałszywy trop dla Bezimiennych w fazie I. Drengiry zostaną uznane za prawdziwe zagrożenie mniej więcej w połowie fazy, kiedy to zabiją Hutta Mygorgo, co wywoła międzyplanetarną wojnę gangów. Jednakże są oni zaledwie zasłoną dymną dla prawdziwych przeciwników I fazy (których nazwa jest anagramem Red Herring (pol. fałszywy trop – przyp. red.)). Zobaczymy ich zniszczenie przez inne zagrożenie – Nihilów. Drengiry będą działać na korzyść Marchiona Ro, odwracając uwagę Jedi ze Starlight Beacon wystarczająco długo, by umożliwić Nihilom zgrupowanie się we wspólnej flocie.”

Wygląda więc na to, że The High Republic zaoferuje nam większą liczbę złoczyńców, niż mogliśmy do tej pory zakładać. Co więcej, wspomniani Bezimienni mogą okazać się kluczowym przeciwnikiem całego projektu – w książce Master & Apprentice Claudii Gray pojawia się szereg przepowiedni, a jedna z nich głosiła “Only through sacrifice of many Jedi will the Order cleanse the sin done to the nameless” („Tylko przez ofiarę wielu Jedi Zakon wymaże grzech wyrządzony bezimiennym”). Ofiarą był Rozkaz 66 czy może inne wydarzenie, którego będziemy świadkami w trakcie The High Republic? Na to musimy jeszcze poczekać. Warto jednak zaznaczyć, że wspomniany w opisie atak na Starlight Beacon będzie tematem serii komiksowej The High Republic od wydawnictwa Marvel i będzie miał miejsce w 4. zeszycie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.